[ Webhosting profitux.cz ]
Obsah fóra Hollywood Spielberg Forum
 FAQ  •  Hľadať  •  Zoznam užívateľov  •  Užívateľské skupiny   •  Registrácia  •  Nastavenia  •  Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správ  •  Prihlásenie
Získajte nových zákazníkov za 10min! ETARGET Vám privedie na stránky nových návštevníkov už od 0,03 € !

JP Trilógia na Blu-Ray Zobraziť nasledujúcu tému
Zobraziť predchádzajúcu tému
Odoslať novú témuOdpovedať na tému
Autor Správa
Matio
Moderátor

Moderátor

Založený: 05.10.2005

PríspevokZaslal: 9.Aug 2011 23:02 Odpovedať s citátomNávrat hore

Image
Vychádza 25. októbra 2011

Všetky tri filmy digitálne remastrované + nové bonusové materiály (viac na http://jurassicpark.com/)

http://www.youtube.com/watch?v=TOrOTlOgflM

Super, už sa neviem dočkať Jurassic Park

Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

Založený: 02.07.2005

PríspevokZaslal: 10.Aug 2011 09:21 Odpovedať s citátomNávrat hore

Hmm..., to je paráda. Na kvalitnom, domácom kine to musí byť skvelý zážitok.

Zatiaľ sa toho ale nemusím obávať. Nemám doma nič, čo by dokázalo prehrať Blu Ray. Mad

Naposledy upravil Steven Hollywood dňa 21.Aug 2011 10:00, celkom upravené 1 krát
Návrat hore   Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mailZobraziť autorove WWW stránkyYahoo MessengerICQ
sarvi
Komparzista

Komparzista

Založený: 27.05.2008

PríspevokZaslal: 10.Aug 2011 17:00 Odpovedať s citátomNávrat hore

hmm Taky tak Sad
- ale je pekne ze na JP stale mislia, ale taka trylogia na blue ray bude asi ale aj dost mastna Sad takze zase nic Sad uz jedine stiahnut ale pri mojej rychlosti internetu by som sa toho asi ani nedockal Very Happy Sad Confused
Návrat hore   Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
Steven Hollywood
Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 10.Aug 2011 17:28 Odpovedať s citátomNávrat hore

Tak samozrejme sa "piráti" postarajú o to, že sa to bude dať stiahnuť. A zrejme by sa to potom dalo z disku normálne pozrieť aj bez Blu Ray mechaniky. Ale najhoršie je, tak taká trilógia v Blu Ray kvalite by mi podľa môjho skromného odhadu zabrala asi polovicu harddisku. A to ho už mám teraz skoro plný. Už si tam šetrím posledných približne 40 GB na horšie časy Laughing

Naposledy upravil Steven Hollywood dňa 21.Aug 2011 09:59, celkom upravené 2 krát
Návrat hore   Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mailZobraziť autorove WWW stránkyYahoo MessengerICQ
sarvi
Komparzista

Komparzista

PríspevokZaslal: 11.Aug 2011 20:56 Odpovedať s citátomNávrat hore

tijo Surprised ti mas 40 GB na horsie casy? pani ved ked ja som kupil mojho plechaca tak mal dohromady 40 Very Happy a potom som mu dokupil 70 a teras furt premiestnujem alebo vyhadzujem vecy bo my stale na kazdom ostava okolo 1 az 2 GB - sem tam sa podary aj 4 Very Happy
- no fakt veteran Crying or Very sad
Steven Hollywood
Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 21.Aug 2011 10:05 Odpovedať s citátomNávrat hore

To je síce pekné, že ide technika dopredu, ale mohla by ísť dopredu trochu pomalšie. Sotva som si kúpil DVD a už je tu nejaký Blu Ray. A keď si našetrím na Blu Ray, tak už bude zase niečo iné. Já bych se na to nejradši vyprdnul, velebnosti! Laughing Laughing Laughing

sarvi
Komparzista

Komparzista

PríspevokZaslal: 21.Aug 2011 19:28 Odpovedať s citátomNávrat hore

asi tak nejak - alebo mat platy jak v nemecku popripade keby takato technika stala tolko jak v USA tak by sme to maly uz urcite a ta rychlost vyvijania techniky by nam nevadila Very Happy Very Happy
Steven Hollywood
Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 23.Sep 2011 18:59 Odpovedať s citátomNávrat hore

Už sa pomaly dostávajú na verejnosť prvé videá z pripravovaného Blu-Ray.

V prvom máte možnosť vidieť troch ľudí od špeciálnych efektov, konkrétne sú to: Dennis Muren, Phil Tippett a John Rosengrant.

V druhom videu spovedajú Arianu Richards. Ariana na svojom fóre nedávno spomínala, že natáčala nejaký rozhovor pre Blu-Ray vydanie, takže sa pravdepodobne jedná práve o to video o ktorom písala na fóre.

http://io9.com/5843019/the-makers-of-jurassic-park-talk-about-the-future-of-scifi-dinosaurs

Steven Hollywood
Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 28.Sep 2011 09:55 Odpovedať s citátomNávrat hore

Je známe, že Blu-Ray má byť vydané až 25. októbra ako to napísal aj Matio v prvom príspevku, ale v Amerike už veselo a oficiálne rozbaľujú špeciálnu, limitovanú, zberateľskú edíciu so soškou T-Rexa v Jurassic Park bráne. Ja viem, je to len promo film a ktovie, či takáto edícia vôbec príde aj k nám, ale bol by to skvelý, zberateľský kúsok.

http://www.ign.com/videos/2011/09/23/jurassic-park-limited-edition-blu-ray-unboxing?objectid=112339

A tu je ešte jeden rozhovor z Blu-Ray

http://www.ign.com/videos/2011/09/27/jurassic-parks-ariana-richards-looks-back?objectid=112339

P.S.: Žiaľ nedajú sa sem tie videá pridať priamo s prehrávačom, ako to robím s YouTube videami v iných príspevkoch tohto fóra. Skúšal som a nejde to. Takže si ich musíte pozrieť len priamo na stránkach na vyššie uvedených linkách. Sad

Odoslať novú témuOdpovedať na tému

Prejdi na:   

Zobraziť nasledujúcu tému
Zobraziť predchádzajúcu tému