[ Webhosting profitux.cz ]
Obsah fóra Hollywood Spielberg Forum
 FAQ  •  Hľadať  •  Zoznam užívateľov  •  Užívateľské skupiny   •  Registrácia  •  Nastavenia  •  Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správ  •  Prihlásenie
Získajte nových zákazníkov za 10min! ETARGET Vám privedie na stránky nových návštevníkov už od 0,03 € !

JP4 - novinky. Zobraziť nasledujúcu tému
Zobraziť predchádzajúcu tému
Odoslať novú témuOdpovedať na tému
Autor Správa
sarvi
Komparzista

Komparzista

Založený: 27.05.2008

PríspevokZaslal: 4.Apr 2010 16:32 Odpovedať s citátomNávrat hore

jaaj kurnik to ma nenapadlo-nechal som sa napalit hmm,no pekne Very Happy
Návrat hore   Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správu
sarvi
Komparzista

Komparzista

PríspevokZaslal: 14.Aug 2011 20:03 Odpovedať s citátomNávrat hore

caute - dnes som nasiel v letaku jeden mily clanok a ak je to pravda tak to je super, lenze skener mi nejak nechce nastartovat tak vam to aspon cele prepisem.

-Jurský Park opät na plátne?
Legendárny americký režisér Steven Spielberg na festivale Comic-Con prezradil, že pracuje na ďalšom pokračovaní Jurského Parku. "Máme príbeh, máme scenáristu a myslím, že Jurský Park 4 uvidíme v dohľadnej dobe, možno v najbližších dvoch alebo troch rokoch, "uviedol filmár.

no a potom tam este v skratke rozpisuju vsetky 3 casti a oscarov.
sarvi
Komparzista

Komparzista

PríspevokZaslal: 21.Jún 2012 18:00 Odpovedať s citátomNávrat hore

take mi dnes vyskocilo na faceboku Smile

http://www.comicbookmovie.com/fansites/nailbiter111/news/?a=62085

a pre nas zdatnych v angličtine pripravyl preklad ujo Google translate Very Happy

Rise Of The Planet Of The Apes scenáristov najatý pre Jurský park 4
Často hovoril o Štvrtý film sa konečne rozbieha. Uzávierka hlási, že Rick Jaffa a Amanda Silver boli najatý Universal Pictures písať scenár pre Jurský park 4.
nailbiter111 - 6/20/2012

Podľa uzávierky Universal Pictures je preniknutiu do ich Jurský park série ešte raz. A prečo by nie? Tieto tri predchádzajúce filmy nazhromaždil 1,9 miliardy dolárov po celom svete. Tentoraz sa pozrieme na scenáristov Rick Jaffa a Amanda Silver oživiť povolenie, ktoré oni majú celkom dosť skúseností s Dvojice sú zodpovedné za záchranu planétu volebného práva ľudoopov s ich osviežujúci scenár Rise of Planéta opíc.

Jurský park 4 sa bude vyrábať Steven Spielberg a Kathleen Kennedy. V súčasnej dobe je pripojený žiadny riaditeľ. Kathleen Kennedy v decembri minulého roka povedal, že film mohol byť prepustený jeden vianočný roku 2014 alebo leto 2015. Til potom Universal sa znovu vydáva pôvodnú Jurský park v 3D 19. júla 2013.

Koho by ste radi videli priame Jurský park 4?
Odoslať novú témuOdpovedať na tému

Prejdi na:   

Zobraziť nasledujúcu tému
Zobraziť predchádzajúcu tému