[ Webhosting profitux.cz ]
Obsah fóra Hollywood Spielberg Forum
 FAQ  •  Hľadať  •  Zoznam užívateľov  •  Užívateľské skupiny   •  Registrácia  •  Nastavenia  •  Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správ  •  Prihlásenie
Získajte nových zákazníkov za 10min! ETARGET Vám privedie na stránky nových návštevníkov už od 0,03 € !

Ariana Richards - Thread Zobraziť nasledujúcu tému
Zobraziť predchádzajúcu tému
Odoslať novú témuOdpovedať na tému
Autor Správa
zemk
Moderátor

Moderátor

Založený: 02.10.2005

PríspevokZaslal: 24.Sep 2006 19:18 Odpovedať s citátomNávrat hore

ten screenshot je fakt husty Surprised , to je fakt z jej fora ?
asi casto nan nechodi, predpokladam.... to si mal fakt stastie,
(mozno sa ona teraz chvali, ze sa stretla so stevenom H.) ; )

tu novu adresu beriem na vedomie a "forwardujem linky" (ach ta naša ľubozvučná slovenčina)

ô 0 Wink

Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

Založený: 02.07.2005

PríspevokZaslal: 24.Sep 2006 20:05 Odpovedať s citátomNávrat hore

zemk Napísal:
ten screenshot je fakt husty Surprised , to je fakt z jej fora ?
asi casto nan nechodi, predpokladam.... to si mal fakt stastie,

Áno, ten screenshot je 100%-ne pravý a je z jej fóra. Keď ti mám povedať pravdu, tak som neveril vlastným očiam a ešte dlho som sa z toho nevedel spamätať.
Ariana chodí na to fórum fakt veľmi zriedka. Stále sa vyhovára, že nemá čas a podobne. Niekedy tam zájde raz za pol roka, niekedy každé tri mesiace. Proste rôzne. Začiatkom septembra ale bola na fóre dva dni za sebou. Prvý deň som ju minul asi o dve hodiny. Druhý deň som mal to šťastie a prišiel som na fórum presne vtedy, keď tam bola. Bolo asi okolo deviatej hodiny ráno nášho času, čiže v Oregone kde býva mohla byť približne polnoc. Milé od nej uprostred noci sedieť pri PC a odpovedať na zvedavé otázky fanúšikov. Myslím, že to by veľa celebrít nedokázalo.
Teraz už zase skoro mesiac nebola a podľa kalendára na jej stránke má až do konca novembra rôzne show, takže ani nepočítam, že sa skôr ako pred Vianocami objaví na fóre.

zemk Napísal:
(mozno sa ona teraz chvali, ze sa stretla so stevenom H.) ; )

Vidíš? Takto som sa na to nikdy nepozeral. Možno máš pravdu. On the floor

zemk Napísal:
tu novu adresu beriem na vedomie a "forwardujem linky" (ach ta naša ľubozvučná slovenčina)

Dnes som si v štatistikách NAJ našiel, že si bol pozrieť z administrácie joomly. Vidím, že sa na novom JP usilovne pracuje Smile Takže do tej Joomly už môžeš dať rovno tú novú adresu.

Matio
Moderátor

Moderátor

Založený: 05.10.2005

PríspevokZaslal: 19.Okt 2006 20:47 Odpovedať s citátomNávrat hore

Musím pochváliť tie nové wallpapery, fakt sú pekné.

Ešte snáď len taký malý request - niečo s tématikou JP by nebolo?

Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 19.Okt 2006 23:35 Odpovedať s citátomNávrat hore

Matio Napísal:
Musím pochváliť tie nové wallpapery, fakt sú pekné.

Ďakujem veľmi pekne za pochvalu.

Zaujímavé je, že práve dnes tie wallpapery objavili aj na Arianinom fóre a tiež ich tam chvália a dávajú si ich na pracovnú plochu. Asi im dal niekto hlášku. Wink Tiež by som im tam mal k tomu niečo napísať. Uff... budem musieť dať dokopy nejakú zmysluplnú ďakovnú reč v angličtine.

V takýchto chvíľach mám ale naozaj obrovskú radosť, keď vidím, že to, čo som spravil sa ľuďom páči a že som to nerobil zbytočne.

Som rád, že tie wallpapery dopadli tak, ako dopadli, lebo na webe je k zohnaniu len veľmi málo fotografií Ariany Richards v kvalitnom rozlíšení. A ako naschvál, práve tie kvalitnejšie sa mi akurát nehodili do konceptu. Tieto fotky, ktoré som použil boli dosť biednej kvality, takže som ich musel poriadne poupravovať, aby aspoň trochu vyzerali k svetu. Ale ako vidím z reakcií, snáď sa mi to celkom aj podarilo.

Matio Napísal:
Ešte snáď len taký malý request - niečo s tématikou JP by nebolo?

Keďže sa to pýtaš v threade o Ariane Richards, tak máš na mysli nejaký špeciálny wallpaper s motívom Ariany v Jurskom Parku? Nie, taký žiaľ nemám. Ak myslíš s motívom Jurského Parku všeobecne, tak takých je na webe dostatok. Skús pozrieť na nejakej dobre zásobenej stránke o JP. Určite niečo pekné nájdeš.

Steven Hollywood
Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 24.Dec 2006 18:04 Odpovedať s citátomNávrat hore

Teda dámy a páni, tieto Vianoce som dostal najkrajší darček, aký som si mohol želať. Práve teraz v momente, keď píšem tento príspevok vyzerám presne, ako tento smajlík Very shocked

Pýtate sa prečo? Tu je dôvod!

Ariana Richards (áno, tá jediná a pravá Ariana Richards z Jurského Parku!!!) ma spomenula v jednom zo svojich dvoch nových postov a pochválila moju prácu!!! Konkrétne logo, ktoré som nedávno spravil pre jej fórum. Som taký šťastný, že toto nerozchodím hádam ani do budúcich Vianoc!!!
Každopádne na tieto Vianoce určite nezabudnem do smrti!

Tu je dôkaz!

Ariana Richards Napísal:
Just wanted to say thanks to Steven Hollywood for a fantastic logo--I really like it. The design is dynamic and the colors are excellent. I took a look at the silver and blue combination as well, but I like this best as it has more visual 'punch.' Anyway, thumbs up! Wink

http://forum.ariana.org/phpBB2/viewtopic.php?t=607

A teraz ma ospravedlňte, takúto významnú udalosť musím ísť niekam osláviť. Cheers D-boys

Matio
Moderátor

Moderátor

PríspevokZaslal: 24.Dec 2006 22:28 Odpovedať s citátomNávrat hore

Vau Oh my God! Tak to ti teda gratulujem!

Teraz si sa u Ariany poriadne zviditeľnil. Musím ale povedať, že to logo je fakt parádne.

Tak ti želám ešte pekné vianočné sviatky, ktoré budeš mať takto výborne vylepšené.

Potom nás všetkých s tvojou známou Arianou zoznámiš Very Happy

Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 24.Dec 2006 23:09 Odpovedať s citátomNávrat hore

Vďaka Smile

S tým, že si to logo všimne som počítal, veď logo je väčšinou tým najhlavnejším grafickým prvkom na stránke, ale že kôli tomu založí thread by ma ani vo sne nenapadlo, pretože Ariana naozaj nemá čas odpisovať na kadejaké nepodstatné veci. To, že odpísala a že dokonca založila kôli tomu nový thread ma teší o to viac, lebo to znamená, že ju to logo naozaj zaujalo a neodpísala mi len tak zo slušnosti.

Súčastné logo, ktoré tam je teraz bolo pritom robené narýchlo. Pôvodne tam administrátor dal také široké, ktoré tam nemalo ísť, lebo bude v novej template, ktorú pripravujem a keďže sám prevádzkuješ fórum, dobre vieš, že robiť logo do subSilvera nie je ktoviečo, zvlášť, keď ho robíš pre niekoho iného a nemôžeš manipulovať s HTML kódom v template.

Citácia:
Potom nás všetkých s tvojou známou Arianou zoznámiš Very Happy

Jasné, s mojou novou kamarátkou Arianou kedykoľvek. On the floor

zemk
Moderátor

Moderátor

PríspevokZaslal: 25.Dec 2006 12:43 Odpovedať s citátomNávrat hore

Nuz tak to je velka vec !
Gratulujem Stevenovi....

(darmo, slovac sa raz vo svete nestrati...)

Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 25.Dec 2006 12:57 Odpovedať s citátomNávrat hore

zemk Napísal:
Nuz tak to je velka vec !
Gratulujem Stevenovi....

(darmo, slovac sa raz vo svete nestrati...)

Dík!

Veru, čo znamená Paríž pre módu, taliansko pre operu, anglicko pre rockovú hudbu, amerika pre filmy, TO BUDE ODTERAZ ZNAMENAŤ SLOVENSKO PRE ARIANU RICHARDS!!! Laughing

zemk
Moderátor

Moderátor

PríspevokZaslal: 25.Dec 2006 13:01 Odpovedať s citátomNávrat hore

Cheers All right Lock Ovations Winner Hollywood The best! Dancing bannana

Moderátor

Moderátor

PríspevokZaslal: 25.Dec 2006 13:05 Odpovedať s citátomNávrat hore

Hehe, pekný výber smajlíkov zemk Very Happy

Ešte k tomu templatu - pripravuješ template na stránku, alebo fórum?

Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 25.Dec 2006 13:17 Odpovedať s citátomNávrat hore

Matio Napísal:
Ešte k tomu templatu - pripravuješ template na stránku, alebo fórum?

Aj pre stránku, aj pre fórum. Smile

Viac sa ale snažím spraviť templatu pre fórum, lebo tam mám istotu, že príde pozrieť aj Ariana a že to uvidí. Ale David (administrátor a spoluvlastník ariana.org) má v pláne prerobiť aj stránku. Tam by som sa tiež rád angažoval, aby stránka ladila spolu s fórom. On to ale začal robiť na CMS Dragonfly, ktorý sa mne osobne zdá byť strašne zložitý a zbytočne veľký na Arianinu stránku. Navyše sa Dragonfly strašne zle upravuje. No nič, možno sa mi ho podarí presvedčiť, aby ju spravil na Etomite. Embarassed

Steven Hollywood
Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 3.Jan 2007 20:44 Odpovedať s citátomNávrat hore

Len toľko som chcel napísať, že dnes som bol prijatý do vývojárskeho teamu projektu Ariana.org 2007 na pozíciu Site Layout Designer. Zároveň som sa stal moderátorom vývojárskej diskusie na Arianinom fóre. Netvrdím, že by som túto pozíciu aj tak raz nedosiahol, ale ten Arianin pochvalný príspevok veci veľmi urýchlil. No a povedzte mi, kto z tých chlapcov by si trúfol odporovať Ariane. Laughing Laughing

Veľmi dobrou správou pre mňa je, že nová verzia Arianinej oficiálnej, fanúšikovskej stránky sa bude pravdepodobne robiť na Etomite, takže sa nebudem musieť trápiť s nejakými, nepoddajnými, exotickými CMS-ami. Etomite poznám už veľmi dobre a pokiaľ bude stránka naozaj bežať na ňom, tak sa môžete tešiť na výnimočne pekný, kobaltovo modrý design so zlatými prvkami. Cool

Matio
Moderátor

Moderátor

PríspevokZaslal: 3.Jan 2007 21:41 Odpovedať s citátomNávrat hore

No čo na to povedať. Jednoducho paráda. Very shocked

(Aj keď to zrejme oddiali spustenie SP...)

Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 3.Jan 2007 22:01 Odpovedať s citátomNávrat hore

Matio Napísal:
No čo na to povedať. Jednoducho paráda. Very shocked

Páni, držte mi palce, nech všetko dobre dopadne a nech je Ariana so stránkou spokojná. Nič sa nebojte, budeme slávni. Wink Laughing

Matio Napísal:

(Aj keď to zrejme oddiali spustenie SP...)

Bohužiaľ áno, ale chcel by som vás požiadať o zvýšenú trpezlivosť. Ako som napísal vyššie, veci sa udiali rýchlejšie, ako som očakával. Dúfam, že ma pochopíte, že príležitosť robiť na oficiálnej Arianinej stránke neprichádza každý deň a bola by nesmierna škoda si ju nechať újsť. Verím však, že budem čoskoro už opäť pokračovať v SP.

Smile

Odoslať novú témuOdpovedať na tému

Prejdi na:   

Zobraziť nasledujúcu tému
Zobraziť predchádzajúcu tému