[ Webhosting profitux.cz ]
Obsah fóra Hollywood Spielberg Forum
 FAQ  •  Hľadať  •  Zoznam užívateľov  •  Užívateľské skupiny   •  Registrácia  •  Nastavenia  •  Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správ  •  Prihlásenie
Získajte nových zákazníkov za 10min! ETARGET Vám privedie na stránky nových návštevníkov už od 0,03 € !

Ariana Richards - Thread Zobraziť nasledujúcu tému
Zobraziť predchádzajúcu tému
Odoslať novú témuOdpovedať na tému
Autor Správa
borisdj
Movie Star

Movie Star

Založený: 01.03.2007

PríspevokZaslal: 23.Jún 2007 10:19 Odpovedať s citátomNávrat hore

v trojke, jednotku som zatiaľ nevidel.........spoznal som ju hneď......aj keď sa samozrejme dosť zmenila od Jurského parku, účesom aj výzorom.....rozhodne z nej vyrástla pekná žena Wink
Návrat hore   Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mailICQ
Steven Hollywood
Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

Založený: 02.07.2005

PríspevokZaslal: 23.Jún 2007 10:44 Odpovedať s citátomNávrat hore

boridj Napísal:
.........spoznal som ju hneď......

Uf..., keď sa mám priznať ja by som ju podľa vzhľadu možno ani nespoznal keby som dopredu nevedel, že tam hrá. Je tam od čias Jurského Parku úplne zmenená.

Ešte by ma veľmi zaujímalo, kde si tento film videl a v akom jazyku. Ja ho mám doma v originálnom znení, ale veľmi rád by som si ho pozrel v dabingu, tak preto sa pýtam, či si ho nevidel náhodou v TV, aby som vedel, či to už je nadabované, alebo nie. Nedávno dávali v TV Chvenie 2 a tešil som sa, že zanedlho dajú aj trojku, no stále nič. Preto teraz neviem a rád by som zistil, či to má nejaká televízia zakúpené a či to už dávali v TV. Nerád by som to prepásol, keď to budú opakovať.

borisdj
Movie Star

Movie Star

PríspevokZaslal: 24.Jún 2007 10:27 Odpovedať s citátomNávrat hore

davali to na Nove s ceskym dabingom.......aspon tusim ze to bola nova......
Návrat hore   Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mailICQ
Steven Hollywood
Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 24.Jún 2007 22:16 Odpovedať s citátomNávrat hore

Boris, ďakujem ti za túto informáciu. Moc si mi pomohol. Takto aspoň viem, že to je už nadabované. Novu a ani inú českú stanicu žiaľ nemám, tak budem ďalej čakať, či si aj slováci spomenú na tento film a či ho niekedy dajú v TV.

borisdj
Movie Star

Movie Star

PríspevokZaslal: 25.Jún 2007 09:10 Odpovedať s citátomNávrat hore

Som rád že som ti pomohol.......ono najpravdepodobnejšie je že sa to objaví buď na jojke alebo na Markíze........ale tuším nejakú časť Chvenia dávali aj na STV.........takže treba čakať.....
Steven Hollywood
Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 2.Aug 2007 08:15 Odpovedať s citátomNávrat hore

Arianina sestra, herečka Bethany Richards má dnes 24-té narodeniny.

Image Image Image HAPPY BIRTHDAY BETHANY!!! Image Image Image

Bližšie informácie v novinke na:
http://ariana.etomite.sk

Blue nerd with flowers

Steven Hollywood
Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 11.Sep 2007 07:17 Odpovedať s citátomNávrat hore

Tak... naše hystericky jačiace, ufúľané dievčatko z Jurského Parku a v dnešnej dobe najlepšia maliarka na svete - Ariana Richards dnes (11. septembra 2007) oslavuje svoje 28-me narodeniny. A mne neostáva nič iné, len jej k tomu pekne zaželať... VŠETKO NAJLEPŠIE ARIANA!

a ešte aj po english, pre prípad, že by si to sem Ariana prišla náhodou prečítať Laughing Laughing

Image Image Image HAPPY BIRTHDAY ARIANA!!! Image Image Image

Bližšie informácie v novinke na:

Blue nerd with flowers

P.S.: Práve som bol pozrieť na Arianinom fóre a opäť sa mi podarilo s ňou stretnúť. Bola práve na fóre a pozerala sekciu "Questions for Ariana". Och...! Škoda, že sú na jej fóre zablokované súkromné správy, hneď by som ju pozdravil a zaželal jej všetko NAJ, naživo!

borisdj
Movie Star

Movie Star

PríspevokZaslal: 11.Sep 2007 08:41 Odpovedať s citátomNávrat hore

Takisto sa pripájam ku gratulácii....Ariana všetko naj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (hlavne jej želám účinkovanie v Jurskom parku 4)
Steven Hollywood
Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 21.Sep 2007 20:40 Odpovedať s citátomNávrat hore

borisdj Napísal:
hlavne jej želám účinkovanie v Jurskom parku 4

No, Boris... Ani si nevieš predstaviť ako rád by som ešte aspoň raz v živote videl film, ktorý by režíroval Steven Spielberg a hlavnú úlohu by v ňom hrala dospelá Ariana. Ale toto už ostane asi iba mojím snom. Zatiaľ absolútne nič nenasvedčuje tomu, že sa tak vôbec niekedy stane. Okolo JP4 je ticho... Spielberg ho režírovať nechce... a Ariana o ničom nevie.

...a možno je to tak aj dobre.

Osobne som rád, že Ariana sa vykašľala na herectvo. Keby si zahrala v nejakom béčkovom filme, tak v pohode, ale Spielbergov film by ju opäť preslávil a to by sa mohlo negatívne odraziť na jej maliarskej kariére. A to by som nechcel. Arianu by som chcel v JP4 len v tom prípade, keby tam bola postava Lex Murphyovej, pretože v tej roli by som proste inú herečku nedokázal akceptovať. No kvôli vyššie spomenutým veciam sa skôr prikláňam k JP4 bez Lex. Ariana je maliarka a nech ňou aj ostane!

A teraz trochu príjemnejšie správy (no... ako sa to vezme Laughing ) pretože práve prebieha ďalší ročník súťaže OIL PAINTERS OF AMERICA 2007 a ja budem minimálne do 11. októbra poriadne nervózny a plný očakávania či Ariana obháji svoje minuloročné víťazstvo.

Viac o OPA 2007 už tradične v novinke na:

borisdj
Movie Star

Movie Star

PríspevokZaslal: 22.Sep 2007 14:25 Odpovedať s citátomNávrat hore

Steven potom nas informuj ako to dopadlo, aj ja drzim Ariane palce dufam ze tu sutaz vyhra a co sa tyka Jurskeho parku 4 suhlasim s tebou jedine ak by sa v scenari vyskytla postava Lex......
Steven Hollywood
Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 13.Okt 2007 18:36 Odpovedať s citátomNávrat hore

borisdj Napísal:
Steven potom nas informuj ako to dopadlo

No, žiaľ... nedopadlo to pre Arianu dobre. Nezískala žiadnu cenu. No čo už no... I don't know

Ale aspoň boli ocenené veľmi pekné diela, takže som spokojný. Keby Arianu porazili nejaké hnusné mazanice, tak by som to znášal horšie. Laughing

borisdj
Movie Star

Movie Star

PríspevokZaslal: 15.Okt 2007 20:12 Odpovedať s citátomNávrat hore

To ma mrzí...tak snáď to Ariane vyjde nabudúce.....ale najradšej by som bol keby sa pustila do nejakého nového filmu.......to by som si prial najviac, nemusí to byť nutne Jurský park, skrátka keby sa naskytla nejaká úloha ktorá by jej sekla.....
Steven Hollywood
Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 15.Okt 2007 21:58 Odpovedať s citátomNávrat hore

Kým ešte nebolo isté kto bude hrať v novom Indiana Jonesovi a keď sa povrávalo, že tam bude aj jeho dcéra Idaho, tak som si prial aby ju hrala Ariana. Keby sa tak stalo, tak by vznikol pre mňa úplne 100%-ný film. To znamená film, v ktorom hrá môj najobľúbenejší americký herec, najobľúbenejšia americká herečka, je režírovaný najobľúbenejším režisérom s hudbou od naobľúbenejšieho hudobného skladateľa.
No dobre, nestalo sa tak... nevadí.

Ariane seknú filmy so zvieratami alebo rôznymi príšerami.
- Prancer (sob)
- The Princess Stallion (kôň)
- Born Free: A New Adventure (lev)
- Tremors (obrovské červy)
- Jurský Park (dinosaury) a podobne...
Takéto filmy z prírodného prostredia so zvieratami mám veľmi rád a bolo by dobré, keby natočila niečo, čo by na tie filmy tématicky nadväzovalo.

Filmom kde by som ju najradšej videl by bol asi remake filmu Mighty Joe Young, kde by hrala Jill Youngovú. Tá rola by jej podľa mňa dokonale pristala. Vidieť ako sa Ariana naháňa s päť metrovou, obrovskou CGI opicou niekde po Kauaii by bolo nezabudnuteľné. Ale na to môžem zabudnúť, lebo remake už bolo natočené pomerne nedávno v roku 1998 s perfektnými efektami, takže o ďalšom určite teraz neuvažujú.

A raz ma napadla dokonca taká bláznivá myšlienka, že keby chceli natočiť remake prvého Jurského Parku, tak by mohla hrať rolu Ellie Sattllerovej lebo je približne v tom istom veku ako vtedy Laura Dern. Laughing

Hehe, lenže kto by hral malú Lex? Very Happy

borisdj
Movie Star

Movie Star

PríspevokZaslal: 16.Okt 2007 08:44 Odpovedať s citátomNávrat hore

He, zaujimava uvaha Steven, aj ked remake by musel dopadnut kvalitativne rozhodne slabsie, Spielbergov Jursky park je neprekonatelny. Ale vidiet Arianu ako Ellie tak uz len kvoli tomu by to stalo za to......a kto by hral Lex? Uff preferujem nejaku novu neznamu sympaticku tvar, pripadne keby to mala byt znamejsia herecka tak zrejme by som bol za Annu Sophiu Robb ktora zaziarila v Moste do krajiny Therabitia alebo v Diablovej zatve s Hillary Swank
Matio
Moderátor

Moderátor

Založený: 05.10.2005

PríspevokZaslal: 21.Okt 2007 19:05 Odpovedať s citátomNávrat hore

Musím pochváliť ten banner tu na fóre na Arianinu stránku, normálne mi to zdvihlo náladu. Nice work, Steven.

Odoslať novú témuOdpovedať na tému

Prejdi na:   

Zobraziť nasledujúcu tému
Zobraziť predchádzajúcu tému