[ Webhosting profitux.cz ]
Obsah fóra Hollywood Spielberg Forum
 FAQ  •  Hľadať  •  Zoznam užívateľov  •  Užívateľské skupiny   •  Registrácia  •  Nastavenia  •  Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správ  •  Prihlásenie
Získajte nových zákazníkov za 10min! ETARGET Vám privedie na stránky nových návštevníkov už od 0,03 € !

Ariana Richards - Thread Zobraziť nasledujúcu tému
Zobraziť predchádzajúcu tému
Odoslať novú témuOdpovedať na tému
Autor Správa
Steven Hollywood
Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

Založený: 02.07.2005

PríspevokZaslal: 21.Okt 2007 21:28 Odpovedať s citátomNávrat hore

Vďaka. Som rád, že sa banner páči.

Pôvodná verzia toho bannera je stará už takmer dva roky. Bol robený na reklamnú kampaň stránky, ale nikdy som ho nepoužil pretože žiadna reklamná kampaň sa napokon nekonala. A tak na disku "zapadol prachom". Dnes som ho našiel, trochu upravil písma, texty a orezal som ho, lebo pôvodne mal na výšku až 600 pixelov. Takže ako píšem vyššie som naozaj rád, že takáto starinka o ktorej som už nedúfal, že ju ešte niekde použijem dokáže potešiť a zdvihnúť náladu.

Wink

Steven Hollywood
Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 20.Dec 2007 10:02 Odpovedať s citátomNávrat hore

Páni, tak toto je teda bomba, ktorá mi zobrala dych hneď ráno, keď som sadol za počítač. Preto vám ju sem hneď za horúca napíšem.

Choďte na novú galériu na http://media.ariana.org/graphics/thumbnails.php?album=5 ktorá pred pár dňami vznikla (a na ktorú som mimochodom tiež robil logo). Uvidíte tam nové, nádherné, exkluzívne fotky, ktoré Ariana nafotila pre svojich fanúšikov. Sú tam tri fotky Ariany ako pózuje pred (pravdepodobne) svojim domom a nejakým namakaným Fordom Mustangom (údajne nie je jej). Ďalej je tam pár fotiek Ariany pózujúcej v modrej, vzorovanej blúzke a šatke (fotené tiež asi na jej záhrade) a celé je to zakončené fotkou ako Arianu oblizuje (pravdepodobne) jej pes (ach..., tie psy sa ale majú Confused ). A najlepšie je, že všetky tieto nové fotky sú v úžasnom, obrovskom rozlíšení!!!

Very shocked Oh my God!

Naposledy upravil Steven Hollywood dňa 25.Dec 2007 10:38, celkom upravené 3 krát
Návrat hore   Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mailZobraziť autorove WWW stránkyYahoo MessengerICQ
borisdj
Movie Star

Movie Star

Založený: 01.03.2007

PríspevokZaslal: 20.Dec 2007 13:00 Odpovedať s citátomNávrat hore

Krásne fotky, rozhodne ti ďakujem že si ich sem dal a podelil sa o svoju radosť Very Happy ......krásne modré šaty s blúzkou má na sebe Razz
Návrat hore   Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mailICQ
Steven Hollywood
Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 24.Dec 2007 10:39 Odpovedať s citátomNávrat hore

Jaj Boris moja radosť je naozaj preveliká, lebo takéto kvalitné Arianine fotky sa neobjavujú na internete každý deň. Ani každý mesiac, ba ani každý rok. A keď mám byť úplne presný, tak takéto perfektné, čerstvé (bolo to fotené v máji), súkromné Arianine fotky sa doteraz na internete neobjavili vôbec.

Mimochodom dnes mám prvé výročie prvej písomnej zmienky o tom, že Ariana o mne vie, keď minulé Vianoce pochválila moje logo, takže mám čo oslavovať. Cheers

P.S.: Linku som dočasne odstránil, lebo nová galéria ešte nebola oficiálne predstavená verejnosti, takže chlapcom z Arianinej komunity nechcem kaziť radosť. To len ja som bol taký nedočkavý, že som ju sem hneď tresol.
---------------------------------------------
EDIT: Tak, dnes 25.12.2007 bola MEDIA CENTER galéria zverejnená, takže ešte raz a tentokrát už legálne Very Happy

Hlavná stránka: http://media.ariana.org/graphics/index.php
Nové fotky: http://media.ariana.org/graphics/thumbnails.php?album=5

*

Steven Hollywood
Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 27.Dec 2007 20:16 Odpovedať s citátomNávrat hore

27.12.2007 - Dnešná správa od Ariany.

Ariana Richards Napísal:
Hello,

I'm delighted and want to give a very special "Thank You" to those who helped to create the Media Center
including Steven Hollywood, David Sexton, Gregory Jackson, X.L. Ho and any others behind the scenes!!

I hope you had a Merry Christmas and I send my warmest wishes for a Happy New Year!

YABA DABA DOOOOOOOOOOOO Very shocked Yahoo Party Yahoo

borisdj
Movie Star

Movie Star

PríspevokZaslal: 28.Dec 2007 11:01 Odpovedať s citátomNávrat hore

Veru, máš byť na čo hrdý Peťo Cool asi najkrajšie novoročné prianie aké so dostal Very Happy aj ja by som chcel Wink
Návrat hore   Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mailICQ
Matio
Moderátor

Moderátor

Založený: 05.10.2005

PríspevokZaslal: 6.Jan 2008 13:44 Odpovedať s citátomNávrat hore

Akurát ide na JOJke nejaký film s malou Arianou. Tuším sa volá To dieťa nie je moje.

Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 6.Jan 2008 16:28 Odpovedať s citátomNávrat hore

Matio Napísal:
Akurát ide na JOJke nejaký film s malou Arianou. Tuším sa volá To dieťa nie je moje.

Je toto možné?
Je toto možné??!
JE TOTO MOŽNÉ???!!!!!!!!!! Grrr!!!

Ďaľší film s Arianou, ktorý som ešte nevidel a ja ho takto Bohapusto premeškám! Mad Wall
No ale kto to má v tom TV programe poznať, keď to uvedú pod takým blbým slovenským názvom.
Jedná sa o film Switched at Birth a je to jeden z prelomových Arianiných filmov, pretože zaň získala ocenenie Medzinárodná mládež vo filme: Najlepšia mladá herečka v televíznom filme a navyše práve v tomto filme si jej herecký výkon všimol Steven Spielberg a pozval ju na casting do Jurského Parku.

Aj tak ti Matio veľmi pekne ďakujem, že si to sem napísal, takto aspoň viem, že JoJ-ka má ten film zakúpený a tak sa môžem tešiť, že ho niekedy zreprízujú.

Mimochodom ty si to pozeral? Aké to bolo? Aká bola Ariana?

P.S.: Inak vo filme hrá aj jej sestra Bethany Richards tú istú postavu ako Ariana ibaže v mladšom "vydaní". Takže ak si to pozeral, tak si mal možnosť vidieť aj malinkú Bethany, dnes už dospelú fešandu, ktorá ako modelka zdobí mnoho Arianiných obrazov.

borisdj
Movie Star

Movie Star

PríspevokZaslal: 7.Jan 2008 03:03 Odpovedať s citátomNávrat hore

Sad škoda, škoda že sme to nezistili skôr, aj ja som tento film premeškal a čo je najhoršie okrem Jurského parku a Chvenia som nevidel s Arianou žiaden film Mad
Steven Hollywood
Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 7.Jan 2008 21:37 Odpovedať s citátomNávrat hore

Teda, človeka vždy asi najviac nahnevá jeho vlastná hlúposť. Ja som mal možnosť sa o tom práve včera presvedčiť. Keby som bol aspoň niekde preč a nemohol ten film pozerať, tak by to bolo v pohode, ale ja som bol doma, sedel som pri počítači asi tak meter (!!!) od televízora a naši pozerali nejakú sprostosť na inom kanáli. Pritom stačilo tak málo, prepnúť program a pozerať ten film s Arianou. Wall

borisdj Napísal:
Veru, máš byť na čo hrdý Peťo Cool asi najkrajšie novoročné prianie aké so dostal Very Happy aj ja by som chcel Wink

Zaujímavé je, že ma v tom zozname mien spomenula ako prvého. Ehm... živná pôda pre moju mužskú ješitnosť. Takto aspoň viem kto jej ako prvý behá po rozume a na koho myslí najviac, hehehe Laughing

No dobre... dosť bolo srandy, teraz opäť vážne.

Ariana je sympatická, pohodová, nenamyslená baba, takže nepochybujem, že by niečo pekné napísala aj tebe. Zo srdca ti to prajem. Je to úžasný, neopísateľný pocit, keď teraz napríklad pozerám Jurský Park a viem, že to dievča už nie je až tak úplne cudzie ako ostatní herci naokolo. Je to ešte len začiatok a dúfam, že sa s Arianou raz stretnem aj osobne.

borisdj Napísal:
Sad škoda, škoda že sme to nezistili skôr, aj ja som tento film premeškal a čo je najhoršie okrem Jurského parku a Chvenia som nevidel s Arianou žiaden film Mad

V našich TV sa sem-tam nejaký film s Arianou objaví, napríklad Born Free: A New Adventure, Disaster in Time, Angus, takže by nemal byť problém skôr či neskôr na nejaký natrafiť. Neviem či si pozrel do témy o Angusovi, ale tam som včera pridal pekné video s Arianou. Nejaká dobrá duša hodila na youtube takmer celý koniec filmu. Vrele odporúčam pozrieť.
http://hollywood.profitux.cz/viewtopic.php?t=253

Steven Hollywood
Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 26.Jan 2008 21:38 Odpovedať s citátomNávrat hore

Ak zase náhodou niekedy pôjdete okolo http://ariana.etomite.sk tak si môžete všimnúť, že pred pár dňami pri každej novinke pribudla možnosť ohodnotiť danú novinku bodmi (proste hodnotenie, či tá novinka vôbec za dačo stojí a či je niečím prínosná pre čitateľa, alebo nie)
Najkrajšie na tom je, že sa to tam zjavilo samé od seba (nejaká nová služba od Haloscanu) a ja som nemusel ani prstom pohnúť, aby sa tam zjavili tie bodovacie hviezdičky, takže moja vrodená lenivosť vôbec nemusela byť rušená zo svojej (ne)činnosti. Laughing

A aby som nezabudol.... Bodovanie je presne opačné ako v škole. Tu je najlepšia "známka" päťka, takže ak budete cítiť niekedy potrebu prevetrať svoju myšku a vyskúšať si ako sa s ňou kliká, tak viete kam máte ísť Wink

------------------------------------------------

Skvelou správou je, že Arianiným fanúšikom sa podarilo získať prestížnu doménu http://arianarichards.com a ja cítim v kostiach, že sa tu chystá nejaký zaujímavý projekt na ktorom možno bude spolupracovať aj sama Ariana. Páni moji spolupracovať priamo s Arianou.... wau... to zase budem vyzerať ako tento smajlík Very shocked Zatiaľ však ešte nič nie je jasné, takže na tešenie je ešte priskoro.

EDIT: Práve som zistil, že vyššie spomínané bodovacie hviezdy sa nezobrazujú v prehliadači Internet Explorer, takže ak máte to šťastie používať tento Billov zázrak, tak neuvidíte nič a svoje klikacie vášne budete musieť ukojiť niekde inde. Užívateľom Firefoxu by to malo ísť bez problémov.

borisdj
Movie Star

Movie Star

PríspevokZaslal: 27.Jan 2008 10:57 Odpovedať s citátomNávrat hore

Pred mesiacom som prešiel z Exploreru na Firefox takže hviezdičkové hodnotenie som si všimol a skutočne ti dávam za pravdu, že je to maximálne pohodlné a úhľadné aj po grafickej stránke
Steven Hollywood
Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 27.Máj 2008 23:27 Odpovedať s citátomNávrat hore

Ufff..... Niekto mi tuším fušuje do remesla! Nejaká ženská čo si hovorí "Lady Rowena" mi upravila na wikipédii môj článok o Ariane. Pridala tam celú Arianinu filmografiu, čo je celkom v pohode. Aspoň to nemusím robiť ja. Laughing
Horšie je, že sa hrabala aj v mojom texte a niečo z neho upravila a to už v pohode NIE JE!!!!!!!!!!
GRRRRRR!!!!!!!! Grrr!!!

Steven Hollywood
Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 6.Júl 2008 23:18 Odpovedať s citátomNávrat hore

Šušká sa a poviem vám, že už hodne nahlas o tom, že Ariana ide vydať nové, v poradí už druhé CD s piesňami. Hoci sa o tom vedelo už dávnejšie, až teraz to celé začína dostávať konkrétnu podobu a CD-čko by mohlo výjsť niekedy na budúci mesiac, čiže v auguste. Už v prvom CD, ktoré naspievala ako 14 ročná dokázala, že má skvelý hlas a spievať rozhodne vie. Povedzme si ale na rovinu... boli to pesničky typu "Darinka-mandarinka" vhodné tak akurát pre iné 14 ročné dievčatká, tak možno aj preto s tým CD Ariana nijako výraznejšie neprerazila. Toto nové CD počítam bude už iná káva. Teším sa naň ako malé decko. No... ale nechcem predbiehať udalosti. Skôr než to uvediem ako novinku na Arianinej stránke, musím to vedieť na 100%. Takže vám to oznamujem aspoň takto neoficiálne. Môže sa stať, že napokon žiadne CD nebude. Úplne istý si budem až keď tie pesničky budem počuť. Keď tak nad tým uvažujem, tak už ani poriadne neviem, čo tá Ariana vlastne je. Herečka...? Maliarka...? Alebo nebodaj speváčka...? Hehe... Ona je proste "ALL IN ONE" Laughing

Steven Hollywood
Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 26.Júl 2008 21:01 Odpovedať s citátomNávrat hore

Tak..., už to máme na 100% potvrdené priamo Arianou. Na jej stránke Gallery Ariana sa objavila oficiálna správa o tom, že CD-čko výjde v auguste. Pre niekoho bude možno menším sklamaním, že sa jedná len o singel. (Priznám sa, že som dosť rozmýšľal o tom, ako by popri tom maľovaní stihla nahrať celý album, takže so singlom som počítal.) Navyše jedná sa o duet s Chrisom M. Allportom, takže ani tá jedna jediná pieseň nebude čisto Arianina. Škoda. Confused Tento singel sa bude volať The Prayer.

5. augusta bude Ariana hosťom v show Ricka Emersona, tak dúfam, že budú k dispozícii na stiahnutie nejaké podcasty z toho interview.

Správu v origináli si môžete prečítať na Arianinej oficiálnej stránke. Sú tam aj pekné, čerstvé Arianine fotočky, takže sa oplatí mrknúť na:
http://www.galleryariana.com/pages/news.htm

Odoslať novú témuOdpovedať na tému

Prejdi na:   

Zobraziť nasledujúcu tému
Zobraziť predchádzajúcu tému