[ Webhosting profitux.cz ]
Obsah fóra Hollywood Spielberg Forum
 FAQ  •  Hľadať  •  Zoznam užívateľov  •  Užívateľské skupiny   •  Registrácia  •  Nastavenia  •  Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správ  •  Prihlásenie
Získajte nových zákazníkov za 10min! ETARGET Vám privedie na stránky nových návštevníkov už od 0,03 € !

Ariana Richards - Thread Zobraziť nasledujúcu tému
Zobraziť predchádzajúcu tému
Odoslať novú témuOdpovedať na tému
Autor Správa
Steven Hollywood
Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

Založený: 02.07.2005

PríspevokZaslal: 4.Aug 2008 14:39 Odpovedať s citátomNávrat hore

Dúfam, že zase nevykeciam nejaké tajomstvo, ale bolo to zverejnené aj na jej fóre, takže už to je zrejme oficiálne.

Zajtra t.j. 5. augusta 2008 Ariana spúšťa novú stránku zvanú "Ariana Richards Gift Shop" na podporu predaja rôznych upomienkových predmetov a darčekov súvisiacich s ňou vrátane nového CD "The Prayer". Teda zatiaľ sa mi nepodarilo presne zistiť nakoľko je Ariana v tomto projekte zainteresovaná, ale bude to zrejme hodne, lebo cez stránku sa budú dať zakúpiť aj také personálne veci, ako napríklad vlastnoručný Arianin podpis aj s venovaním na podpisovej karte a podobne. Stránka ešte nie je úplne dokončená. V tejto chvíli sa v sekciách do ktorých sa dostanete cez menu ešte nič nenachádza, tak snáď do zajtra to stihnú. Úvodná stránka je však už hotová a môžete si ju pozrieť na:

http://www.arianarichards.net

Uff, hlinené prasiatko, rozlúč sa so životom! Tvoj čas sa naplnil! Už cítim v povetrí vôňu čerstvo podpísaného a venovaného cédéčka!!! Very shocked

Steven Hollywood
Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 5.Aug 2008 21:59 Odpovedať s citátomNávrat hore

Obchodík už fičí. Milo ma prekvapili nízke ceny. Zvlášť giclée print jej najznámejšieho obrazu "Lady of the Dahlias" je až podozrivo lacný. Na stránke Ariana píše, že je za 495$. To sa mi nezdá. Odprisahal by som, že sa voľakedy dávnejšie predával za približne 1000 dolárov. Samozrejme dôkaz nemám a neviem si spomenúť kde som ich za tú tisícku videl. Ale ak ho skutočne predáva za tých 495 dolárov.... huh, to až hriešne zvádza k zakúpeniu. Mať doma giclée print Lady of the Dahlias len za necelých 10000 korún, to znie ako krásny sen! No... Steven, tuším si práve prišiel na to, čo si daruješ pod stromček. Cool

Na stránke je aj zvuková ukážka piesne The Prayer. Pesnička je to pekná a Arianin hlas... páni to je SILA! Uff, ešte teraz mi behajú príjemné zimomriavky po chrbte.

Fajn, za desať minút sa začína živý rozhovor s Arianou v show Ricka Emersona a mne sa podarilo nezaspať, tak bežím si to naladiť a vypočuť.

Steven Hollywood
Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 6.Aug 2008 19:52 Odpovedať s citátomNávrat hore

Živý rozhovor s Arianou dopadol skvele. Bol to zážitok! Je to úžasný pocit, keď Ariana rozprávala naživo v Amerike do mikrofónu a ja som ju v tej istej chvíli počul na opačnej strane zemegule úplne zreteľne a čisto, ako keby sedela na stoličke hneď vedľa mňa!!! Internet je perfektná vec. Boh žehnaj tomu, kto ho vymyslel!

Rozprávali sa klasicky o známych veciach ako napríklad o CD-čku, o maliarskej kariére a hlavne o filmoch o Angusovi, Tremorse a samozrejme o Jurskom Parku a Stevenovi Spielbergovi pričom Ariana nezabudla dodať nejaké zaujímavé informácie zo zákulisia natáčania so Stevenom.
Emerson bol z nej poriadne hotový (ha... ani sa mu nečudujem)

Už len vypátram nejaké podcasty alebo linky na stiahnutie rozhovoru v mp3 formáte a za pár dní by to malo pribudnúť ako novinka na Arianinej stránke, aby si to mohol vypočuť každý kto chce a má záujem.

zemk
Moderátor

Moderátor

Založený: 02.10.2005

PríspevokZaslal: 6.Aug 2008 22:35 Odpovedať s citátomNávrat hore

tak to by som si rad...

Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 8.Aug 2008 23:47 Odpovedať s citátomNávrat hore

zemk Napísal:
tak to by som si rad...

O.K. ja to dám dokopy, napíšem o tom článok keď budem mať trochu viac času a potom to dám na stránku. Bude tam všetko.

Hoci bol živý rozhovor v rádiu perfektný, ukázalo sa, že časť z neho bola snímaná na kameru, takže máme z rozhovoru aj obrazový materiál!!! Je to úplná bomba! Teraz vieme ako to tam prebiehalo. To video je iba 3 dni staré, takže môžete vidieť ako aktuálne teraz Ariana vyzerá. Je to neuveriteľné, ale hoci je to dávno už dospelá žena, ktorá ide mať za mesiac 29 rokov, stále mi v tomto videu pripomína, ako keby za tým mikrofónom stála maličká Lex. Hmmm.... akurát ten copík jej chýba.

Takže tu je linka na toto perfektné video, ktoré silno odporúčam pozrieť každému fanúšikovi Jurského Parku, ktorý chce vidieť ako vyzerá Ariana v súčasnosti.

http://www.youtube.com/watch?v=EE-2z9sQ2ms

EDIT: Práve som prišiel na to, ako vkladať videá z YouTube do fóra, takže ak si chcete pozrieť to video, tak už nemusíte opúšťať kvôli tomu toto fórum, ale pohodlne si ho pozrieť v okienku, ktoré je pod týmto textom.

EDIT 2: A práve som prišiel aj na to, že ak chcete to okno s YouTube videom vidieť, tak musíte si sami tu na fóre vo vašom profile začiarknúť možnosť "Vždy povoliť HTML" z NIE na ÁNO a uložiť. Ak si to nespravíte, tak miesto okna uvidíte iba nič nehovoriaci HTML kód.

Steven Hollywood
Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 11.Sep 2008 20:43 Odpovedať s citátomNávrat hore

Rok sa s rokom stretol a každý, čo aspoň trochu pravidelnejšie chodieva na toto fórum a takisto každý, čo je aspoň trochu fanúšikom Jurského Parku už iste vie, že dnes 11.9.2008 oslavuje "Jurassic Park girl", ehmm... teda jej predstaviteľka Ariana Richards svoje 29. narodeniny. A ja jej tak ako minulý rok prajem opäť veľa zdravia, šťastia a tvorivej energie. A zrejme jej to moje minuloročné prianie skutočne zaúčinkovalo, keďže bola tento rok tak nadmieru tvorivá. Very Happy
Takže....

Image Image Image HAPPY BIRTHDAY ARIANA!!! Image Image Image

Ufff.... pred chvíľou som dopísal na http://ariana.etomite.sk moju asi najdlhšiu novinku v celej histórii písania Arianinej stránky, takže môžete si to ísť pozrieť. Máte tam sľúbený podcast zo živého interview, linky, YouTube video. Dúfam, že je tam všetko a že som na nič nezabudol. Smile

No... a teraz už môžem oslavovať... Cheers

Steven Hollywood
Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 17.Aug 2011 10:24 Odpovedať s citátomNávrat hore

Keďže momentálne bohužiaľ nemám prístup na stránku http://ariana.etomite.sk aby som ju mohol aktualizovať, tak to napíšem aspoň sem:

Okolo Ariany sa toho v poslednom čase aj tak moc nedialo, ale konečne prišla sama Ariana s iniciatívou sa zase trochu prezentovať na verejnosti a začala nahrávať video pozdravy pre svojich fanúšikov.

Tu je prvý, úplne čerstvý Video Letter (a dúfajme, že nie posledný)

http://www.youtube.com/watch?v=PURcUAdZCwY&feature=player_embedded

Tak ja teda neviem ako to tá Ariana robí, ale čím je staršia, tým vyzerá lepšie a lepšie Embarassed

Okrem video pozdravov Ariana chystá aj nejaký špeciálny "Jurassic Park" suvenír pre svojich fanúšikov. Zatiaľ neviem o čo presne sa jedná, ale čoskoro by sa to malo objaviť na jej "GiftShop" stránke http://www.arianarichards.com

Naposledy upravil Steven Hollywood dňa 22.Aug 2011 19:35, celkom upravené 1 krát
Návrat hore   Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mailZobraziť autorove WWW stránkyYahoo MessengerICQ
Steven Hollywood
Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 22.Aug 2011 19:26 Odpovedať s citátomNávrat hore

Tak... a máme tu druhé video od Ariany, v ktorom odhaľuje jeden zo svojich krásnych obrazov. Hmm... šikovné dievča tá Ariana. Ja som to tvrdil už dávno.

http://www.youtube.com/watch?v=dSt2SgtMynI

Steven Hollywood
Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 4.Sep 2011 22:17 Odpovedať s citátomNávrat hore

Ariana konečne zverejnila dlho pripravovaný "Jurassic Park" suvenír. Je ním ....
...... aaaáále nebudem prezradzovať, pozrite si to v najnovšom videu od Ariany.

http://www.youtube.com/watch?v=RNFjK7cC7Zk&NR=1

http://www.arianarichards.com/jurassicsouvenir.html

Jurassic Park

Steven Hollywood
Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 11.Jún 2012 17:55 Odpovedať s citátomNávrat hore

Pred pár dňami Ariana spustila novú verziu svojej oficiálnej umeleckej stránky http://www.galleryariana.com. Je tam pridaných plno nových, zaujímavých vecí, textov a doteraz nikde nezverejnených fotiek z natáčania filmov v ktorých Ariana hrala. Sú tam aj nové youtube videá z nového Arianinho youtube kanálu, ktorý si zriadila práve kvôli novej stránke. Do stránky bola implementovaná aj podpora Facebooku, tak v pohode "lajkujte". Veď Ariana je šikovná maliarka a herečka, tak si zaslúži, aby sa o nej vedelo.

Významnou zmenou prešlo aj Arianine fórum. Dostalo nový vzhľad a pribudla nová sekcia "Conversations with Ariana" určená na komunikáciu s Arianou. Zatiaľ čo doteraz chodila Ariana na fórum pomerne zriedkavo a nepravidelne, teraz po spustení novej stránky prisľúbila, že sa polepší a že bude chodiť na fórum pravidelne každý prvý piatok v mesiaci a poctivo odpovedať na všetky otázky fanúšikov napísané do novej sekcie "Conversations with Ariana" Takže ak máte niečo, čo by ste sa jej chceli opýtať, tak jej napíšte. Prvý krát by mala prísť odpovedať na otázky už tento piatok, čiže 15. júna http://forum.ariana.org

Steven Hollywood
Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 9.Sep 2012 17:38 Odpovedať s citátomNávrat hore

Mám skvelú správu! Ariana bude KONEČNE po dlhých rokoch opäť hrať vo filme!

Film by sa mal volať Ward's Island a Ariana v ňom bude hrať hlavnú postavu, ktorá sa bude volať Donna Voorhies. Film by sa mal začať natáčať v najbližších dňoch v New Yorku.

Z ďalších hercov sú zatiaľ známi Daryl Hannah a Dennis Haysbert.

Trochu ma znepokojuje, že film bude režírovať pomerne neznámy režisér Alexander Yellen, takže sa zrejme na nejakú oskarovú pecku tešiť nemôžeme. Ale ktovie... Možno nás tvorcovia prekvapia.

Každopádne u mňa to bude kvôli Ariane bez debát "must see movie". Smile

Steven Hollywood
Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 2.Apr 2013 08:18 Odpovedať s citátomNávrat hore

A už je to tu! Film Ward's Island bol premenovaný na Battledogs a čoskoro ide mať premiéru na Syfy

http://www.syfy.com/movies/battledogs

Tak dúfam, že sa to bude dať pozrieť online, alebo že to časom dajú aj na nejakom kanáli ktorý mám. Napríklad na Axn, ktorý dáva často filmy zo Syfy.

Image

Odoslať novú témuOdpovedať na tému

Prejdi na:   

Zobraziť nasledujúcu tému
Zobraziť predchádzajúcu tému