[ Webhosting profitux.cz ]
Obsah fóra Hollywood Spielberg Forum
 FAQ  •  Hľadať  •  Zoznam užívateľov  •  Užívateľské skupiny   •  Registrácia  •  Nastavenia  •  Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správ  •  Prihlásenie
Získajte nových zákazníkov za 10min! ETARGET Vám privedie na stránky nových návštevníkov už od 0,03 € !

JP zberateľské vecičky. Zobraziť nasledujúcu tému
Zobraziť predchádzajúcu tému
Odoslať novú témuOdpovedať na tému
Autor Správa
Matio
Moderátor

Moderátor

Založený: 05.10.2005

PríspevokZaslal: 25.Dec 2006 13:10 Odpovedať s citátomNávrat hore

Stavím sa, že ako správny fanúšikovia máte doma čosi s tématikou Jurského Parku. Napríklad VHS, DVD, šálku, podložku na myš atď.

Zaujímalo by ma, čo si najviac ceníte a čo všetko doma nájdete. Fotka by určite vysvetlila veľa, tak ak máte tú možnosť, pridajte sem fotku.

Ja idem pozháňať svoj "vecičky" a skúsim to odfotiť.

Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

Založený: 02.07.2005

PríspevokZaslal: 25.Dec 2006 13:31 Odpovedať s citátomNávrat hore

Oops...! Si ma teraz zaskočil touto témou. Budem musieť porozmýšľať, čo mám (či skôr nemám Very Happy ) z JP. Ale už teraz tuším, že toho veľa nie je. Embarassed

Matio
Moderátor

Moderátor

PríspevokZaslal: 26.Dec 2006 11:42 Odpovedať s citátomNávrat hore

Takže som pofotil asi všetko čo s JP u mňa doma súvisí. Kvalita fotiek je slabá - mnohé fotky sú rozmazané Sad (fotil som to mobilom...)

1) DVD + VHS Jurského Parku. DVDčko je s originálnym dabingom a sú na ňom bonusy - napríklad dokument Making of... alebo preproduction meeting. VHS kazetu som kúpil z jednej videopožičovne, je z českým dabingom a je už poriadne opotrebovaná Smile .

Image Image Image Image

2) Kniha The Lost World: Jurassic Park od Michaela Crichtona.

Image

3) Nálepkový album, nie je kompletný (ani z ďaleka). Mám ešte dosť nálepiek, ktorých mám dva a viac kusov a nemohol som ich teda použiť do albumu.

Image Image

4) Akási pre mňa zvláštna kartová hra. Je písaná celá Nemecky, no a preto tomu skoro vôbec nerozumiem. Ale karty sú pekné Razz

Image Image

5) Moja najstaršia JP vec. Detská omaľovánka. Vnútrajšok som radšej neodfotil, pretože kvalita vymaľovávania nie je nejaká očarujúca Very Happy

Image

To je myslím všetko hmatateľné, ohľadom JP čo doma mám. Ak teda nepočítam obrázok velociraptora na skrini alebo obrázok JP loga na šuplíku. Na PC mám ešte plno videí a obrázkov, tuším sa tam nájde aj hra JP: Operation Genesis.

Veľmi by som chcel plagát Jurského Parku no a samozrejme čokoľvek čo sa čo i len mihlo vo filme.

Tak pochváľte sa ešte aj vy Steven a zemk.

Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 26.Dec 2006 20:01 Odpovedať s citátomNávrat hore

Teda Matio, už hodnú chvíľu tu vyvaľujem oči Shocked na tie skvelé veci, ktoré máš. Sú fakt úžasné! Tie nemecké karty ma najviac zaujali. Ale podľa fotky si tiež netrúfam odhadnúť na čo slúžia.
Inak vážne začínam uvažovať nad tým, že sa prestanem nazývať fanúšikom Jurského Parku a pôjdem sa hanbiť kamsi do kúta, Embarassed Laughing pretože ja ani zďaleka nemám toľko vecí súvisejúcich s JP.

Dobre, teraz trochu serióznejšie.

1.) Rozpomenul som sa na nálepky a gumené dinosaury z Cola Caa (v roku 1993, keď zúrila najväčšia dinománia dávali do kakaa Cola Cao také balíčky s tromi nálepkami a gumeným dinosaurom), ktoré by som mal niekde mať. Mal som tých dinov asi zo desať a odpovedajúce množstvo nálepiek. Je tam ale to slovo "niekde", pretože som ich dnes hľadal a nenašiel som ich. Môj (ne)organizovaný bordel vo veciach nerád vydáva svoje tajomstvá. Skúsim pohľadať ešte zajtra a uvidím, či sa k niečomu dopracujem.

2.) Ďalej mám všetky tri diely JP, ale nemá zmysel ich tu fotiť, lebo sú nahraté z TV Wink

3.) Z webu stiahnutú prvú časť JP v DivX-e. Cool

4.) V PC plno fotiek z JP.

5.) Soundtracky čo som si od teba posťahoval. Cool

No a keď nepočítam sľubne sa vyvíjajúce priateľstvo s jednou herečkou z Jurského Parku (hehehehe Laughing Laughing ), tak je to asi tak všetko, čo mám s Jurským Parkom spoločné.

Matio Napísal:

Veľmi by som chcel plagát Jurského Parku no a samozrejme čokoľvek čo sa čo i len mihlo vo filme.

Čo sa týka tých predmetov, tak tuším zemk na svojej stránke pred časom avízoval Jurassic Shop. Neviem v akom je to štádiu, ale možno v tej novej verzii stránky, ktorú pripravuje, to už bude funkčné.

Keď sme už pri tých veciach, ktoré nemáme, ale chceli by sme mať, tak ja by som chcel hlavne tieto:

Keďže som fanatik do čaju a zbieram čajové šálky, tak by som chcel hlavne porcelánovú šálku na čaj. Presne takú, ako má Nedry položenú na monitore. Celú čiernu s veľkým žltým logom JP.

Image

A rád by som mal takúto šiltovku, tiež čiernu so žltým, alebo červeným logom.

Image

Matio
Moderátor

Moderátor

PríspevokZaslal: 30.Dec 2006 15:55 Odpovedať s citátomNávrat hore

Tak tú šálku aj šiltovku by som tiež veľmi chcel.

Zostáva nám len dúfať, že zemkovi sa podarí otvoriť ten JP shop, a že nám poskytne nejaké zľavy On the floor

Moderátor

Moderátor

Založený: 02.10.2005

PríspevokZaslal: 7.Jan 2007 13:55 Odpovedať s citátomNávrat hore

fasa veci....

nuz ja sa musim pochvalit knihami, Park dinosaurov a original Paperbackove vydanie z New Yorku, Jurassic Park

foto prilozim neskor.

Ten samolepkovy fotoalbum mam aj ja, aj ked som to ja nezbieral, ale neskor som ho ziskal od kamosa. Polepeny je na asi 85 percent, takze navrhujem zacat skanovat a vymienat nalepky Wink

Moderátor

Moderátor

PríspevokZaslal: 7.Jan 2007 13:59 Odpovedať s citátomNávrat hore

Image

- nuz toto je moj pracony stol, nad ktory je takyto plagat, ktory je vskutocnosti Bali a nie isla nublar....

Image

- toto tiez nieje toaleta z Navstevnickeho centra Wink
- vchod do mojej izby a toto je moj lovecky kufor...

- inac JP shop bude, nech sa prepadnem ked nie, ale asi sa bude volat inac.... navrhnite !

Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 7.Jan 2007 18:30 Odpovedať s citátomNávrat hore

Vedel som, že nás zemk nesklame. Proste Jurský Park všade kam sa pozriete. Very Happy

zemk Napísal:
a original Paperbackove vydanie z New Yorku, Jurassic Park

Shocked

zemk Napísal:
- inac JP shop bude, nech sa prepadnem ked nie, ale asi sa bude volat inac.... navrhnite !

"Jurassic Store", "U dinomaniaka", alebo "Obchodík ujka zemka" by tiež neznelo zle, aj keď myslím, že to by už asi nebolo ono. Laughing Laughing

Matio
Moderátor

Moderátor

PríspevokZaslal: 8.Jan 2007 00:16 Odpovedať s citátomNávrat hore

"Obchodík ujka zemka" Laughing - to je ten správny názov

Tomu sa hovorí domov "a la Jurassic Park".

Všimol som si aj podobnosť tvojho kufríka s tou mojou kartovou hrou.

Ešte jedna vec, to je "origoš" Jablko na tom tvojom stole?

Moderátor

Moderátor

PríspevokZaslal: 8.Jan 2007 21:42 Odpovedať s citátomNávrat hore

nuz, vela ste mi tych nazvou nenapisali, takze moja poziadavka trva....

inac ta aplle mys je original, len som ju skusal ked som akurat fotil, ale ju nepouzivam, lebo maju len jeden klik-buton, takze mi je nanic..

a masina nieje apple.. hehe

Moderátor

Moderátor

PríspevokZaslal: 1.Feb 2007 18:23 Odpovedať s citátomNávrat hore

Myslím, že Jurassic Park Shop je výborný názov. Netreba "špekulovať".

Hlavne aby už bol zriadený Wink.

Moderátor

Moderátor

PríspevokZaslal: 11.Feb 2007 21:47 Odpovedať s citátomNávrat hore

nuz na jar by to uz malo byt..

prispievam dalsimi screenshotmi z mojej "zbierky"

Image

JP hra vo disketovej a cdrom verzii

Image

plechovka z TREX drinku kupena v rakusku

Image

Vyrocna obrazkova kniha

este pribalim obrazok "literatury"

Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 12.Feb 2007 07:58 Odpovedať s citátomNávrat hore

zemk Napísal:

plechovka z TREX drinku kupena v rakusku

"T-Rex vám dáva krííííídla!" Laughing

zemk
Moderátor

Moderátor

PríspevokZaslal: 14.Feb 2007 16:42 Odpovedať s citátomNávrat hore

Image

toto je moja jp literatura. na vrchu je anglicky original paperback from newyork zohnany z ruzomberka...

btw,

matio, apropo zberatelsky album, ktore obrazky ti chybaju ? ja nalepky nemam ziadne, lebo som to zohnal z druhej ruky, ale si mozme prescanovat !? Wink

mne chybaju cisla

36,49,50,65-66, 69, 70, 71, 80, 81, 83, 87, 91, 96, 112, 113, 114, 119,121, 122, 130, 131, 133, 138, 159, 168, 210.

nuz tieto my chybaju. trham sa o ne, lebo niektore obrazky su fakt raritne.
na novej jp stranke planujem, vsetky oscanovat. ale to az casom.

Jurassic Park

Moderátor

Moderátor

PríspevokZaslal: 14.Feb 2007 19:56 Odpovedať s citátomNávrat hore

Keď prídem domov, tak sa na to pozriem.

Inak čo je tá najspodnejšia kniha zač? Tú nie je moc vidieť.

Odoslať novú témuOdpovedať na tému

Prejdi na:   

Zobraziť nasledujúcu tému
Zobraziť predchádzajúcu tému