[ Webhosting profitux.cz ] [ Golfový trenažér pro nácvik odpalů ] [ Penzion Dexter Teplice ubytování ] [ Pohádky Online ]
Obsah fóra Hollywood Spielberg Forum
 FAQ  •  Hľadať  •  Zoznam užívateľov  •  Užívateľské skupiny   •  Registrácia  •  Nastavenia  •  Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správ  •  Prihlásenie
Získajte nových zákazníkov za 10min! ETARGET Vám privedie na stránky nových návštevníkov už od 0,03 € !

Angus Zobraziť nasledujúcu tému
Zobraziť predchádzajúcu tému
Odoslať novú témuOdpovedať na tému
Autor Správa
Steven Hollywood
Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

Založený: 02.07.2005

PríspevokZaslal: 3.Júl 2007 23:17 Odpovedať s citátomNávrat hore

Image

Angus

Réžia: Patrick Read Johnson
Hrajú: Charlie Talbert, James Van Der Beek, Chris Owen, Ariana Richards
Žáner: Komédia, Dráma, Rodinný film
Dĺžka filmu: 90 minút
Koprodukcia: USA, Veľká Británia, Nemecko, Francúzsko

- Rodinný film o tučnom stredoškolákovi Angusovi, ktorému sa pomocou svojej odvahy a vytrvalosti podarilo získať rešpekt svojich spolužiakov a srdce krásnej Melissy.

Kompletný obsah filmu vrátane peknej, veľkej (až 36 snímkovej Exclamation ) galérie fotiek nájdete na:
http://ariana.etomite.sk/index.php?id=80

Steven Hollywood
Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 6.Jan 2008 20:46 Odpovedať s citátomNávrat hore

Keď sa darí..., tak sa darí... Yahoo
Mne sa podarilo nájsť toto skvelé video s mojou najobľúbenejšou scénou z Angusa, ktorá v sebe zahŕňa tanec Angusa a Melissy (na starý, známy a osvedčený slaďáčik z prvej polovice 90-tych rokov "Fade Into You" od Mazzy Star. Aj tu, tak ako v iných filmoch kde táto pieseň odznela vsadili filmári na zasnený hlas Hope Sandovalovej na dokonalé vykreslenie atmosféry). Potom nasleduje scéna, keď si chlapci dajú kvôli Melisse trochu po papuli a tak... Asi len málokto by na prvý pohľad spoznal v dokonale upravenej, tancujúcej "princezničke" ufúľanú Lex z Jurského Parku. Video sa končí ďalším tancom s Melissou. Vlastne je to až na pár minút takmer úplný záver filmu.

Boris, ty si tuším spomínal, že by si chcel tento film vidieť, takže tu máš malý predkrm.

http://www.youtube.com/watch?v=C4kVNRZUG3U

borisdj
Movie Star

Movie Star

Založený: 01.03.2007

PríspevokZaslal: 7.Jan 2008 23:57 Odpovedať s citátomNávrat hore

Jej Peťo som ti neskonale vďačný že takto na mňa myslíš.....Arianu som spoznal okamžite Very Happy skutočne tam vyzerá ako princezna
Návrat hore   Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mailICQ
borisdj
Movie Star

Movie Star

PríspevokZaslal: 19.Máj 2008 10:09 Odpovedať s citátomNávrat hore

" Angus ty nie si tučný. Všetci sme mohutní. Tvoja stará mama bola obriňa " Very Happy

"Melisa, nepovedal som že neviem dobre tancovať. Ja neviem vôbec tancovať mám nohy ako Smrtonosná pasca"

ale "Shermenova" hláška- "práve sa mi postavil" bola bezkonkurenčne najlepšia Laughing

Príjemná teenagerska komédia v ktorej hralo dosť známych tvári, hlavného záporáka hral chalan z Dawnsovho sveta a Augusovu matku Kathy Bates z Titanicu či Misery. Samozrejme je tu ešte Ariana a prcičkovský sherminátor či dokonca režisér najlepšej časti Hviezdnych vojen- Impéria- Irvin Kershner

Zábavné boli najmä Augusove hodiny tanca, spomalovačky na Arianinu chôdzu a Angusove spodky na jej tvári

Miestami však film prekypoval skutočnými emóciami (smrť starého otca) takže aj z umeleckého hľadiska mal tento film niečo viac než väčšina filmov tohoto žánru

ďakujem Steven za opäť skvelý tip
Cool
Návrat hore   Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mailICQ
Steven Hollywood
Zakladateľ Fóra

Zakladateľ Fóra

PríspevokZaslal: 20.Máj 2008 19:55 Odpovedať s citátomNávrat hore

Jééééj Boris! To som hrozne rád, že si na tento filmík nezabudol a ešte radšej som, že sa ti dokonca aj páčil.

To máš úplnú pravdu. Tento film bol aj podľa mňa niečo viac ako iba bezduchá teen komédia. A to mi ver, že viem o čom hovorím, pretože ja teen komédie väčšinou neznášam. Zo začiatku som si myslel, že ma film zaujal iba kvôli Ariane, ale myslím, že aj keby tam nehrala, tak by som bol toho istého názoru.

Istú, príjemnú a trochu umeleckejšiu príchuť filmu dodával aj fakt, že režisér Patrick Read Johnson je veľký fanúšik Stevena Spielberga a ja osobne som vo filme Angus trochu zacítil v niektorých scénach to jeho fandovstvo a Spielbergov vplyv. Ani sa mu však nedivím. Keby som bol režisér, tak by som do svojich filmov tiež nenápadne zakomponovaal niečo typicky Spielbergovské Smile Inak, keby mal niekto záujem, tak s Patrickom Readom Johnsonom sa dá pokecať na Imdb fóre.

Neviem, či si film stihol nahrať od začiatku, ale ak áno, tak si mal možnosť vidieť aj Arianinu mladšiu sestričku Bethany. Bolo to to dievčatko na klzisku v tom modrom drese a hneď potom v ďalšom zábere v parku, ako sa skláňa na Rickom, ktorému Angus zase zlomil nos.

Scéna s úmrtím starého otca bola fakt smutná. Prišla tak nečakane. Úplne som si myslel, že sa zase zobudí na trúbenie trúbky z tej platne, ktorou ho Angus rád hneval.

Inak s tými spodkami to bolo dobre natočené v tom, že človek ktorý chce niečo utajiť má pociť, že práve to, čo chce utajiť priam kričí aby si toho niekto všimol Smile Vo filme to bolo znázornené tými "zväčšujúcimi sa" spodkami ktoré napokon a našťastie už zase v pôvodnej veľkosti skončili na Ariane. Laughing Laughing Laughing

borisdj
Movie Star

Movie Star

PríspevokZaslal: 20.Máj 2008 21:13 Odpovedať s citátomNávrat hore

Žiaľ začiatok som nestihol lebo ten film pustili skôr Mad a ja som mal nahrávanie nastavené presne na 4:20 ale nevadí, snáď budem mať ešte možnosť Bethany vidieť Smile
Odoslať novú témuOdpovedať na tému

Prejdi na:   

Zobraziť nasledujúcu tému
Zobraziť predchádzajúcu tému